AppleZaujímavosti

Aj takto môže vyzerať retro týždeň. Kórejský operátor začal predávať staručké smartfóny iPhone 3GS

Nuž, keď sa povie retro týždeň tak určite mnohých z nás napadne sieť supermarketov Lidl, ktorá z času na čas prinesie do svojich regálov potraviny ako je napríklad salko, horalky, chrumky a ďalšie, ktoré sú neoddeliteľne spájané s našim detstvom.

Najnovšie obdobný marketingový ťah spravil aj kórejský operátor SK Telink, ktorý pri príležitosti otvorenia nového online obchodu začal ponúkať staručké iPhone 3GS telefóny, ktoré boli predstavené v roku 2009.

„Telefóny iPhone 3GS sme sa rozhodli zaradiť do predaja, aby sme oslávili otvorenie nového SK online obchodu,…“, píše v oficiálnom stanovisko mobilný operátor.

Najlepšie na tom však je, že telefóny nie sú používané. Jedná sa totiž o skladové zásoby, ktoré sa operátor rozhodol oprášiť a ponúknuť svojim zákazníkom. Cenovka smartfónu je samozrejme  výrazne nižšia ako tomu bolo pred takmer 10 rokmi. Aktuálne  operátor telefón ponúka za 40USD.

Zároveň telefón prichádza s viacerými predinštalovanými aplikáciami ako je napríklad Kakao Talk (obdobná aplikácia Facebook messengeru), prehrávačom hudby a podobne.

Mimochodom, niekoľko dní dozadu iPhone 3GS oslávil 9. výročie svojho vzniku. Nižšie si môžete pozrieť video, ktoré pripravil k tejto príležitosti známy Youtuber.

Zdroj: PhoneArena, úvodný obrázok: Youtube (EverythingApplePro)

TIP  Apple nám tento rok zabudol predstaviť jeden podstatný produkt. Tým je už rok sľubovaná bezdrôtová nabíjačka AirPower
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu