PC HRY

Aj takto môže vyzerať bedňa pre herný PC! Redaktori portálu PCGamer ju vyrobili z kartónovej škatule

Keď sa povie bedňa pre herný PC tak mnohých hneď napadnú uletené dizajnové škatule, ktoré sú z veľkej časti priesvitné a svieta desiatkami rôznych farieb. Nuž, redaktori herného portálu PCGamer poňali bedňu pre herný PC trošku inak, vyrobili ju z kartónu.

Niekoľko záberov z výroby „kartónového“ PC si môžete pozrieť nižšie.

Aj takto môže vyzerať herný PC

V prvom kroku redaktori portálu si vyhľadali kartónovú bedňu, ktorá však nebola „hocijakou“. Snažili sa ju napasovať na matičnú dosku a to tak, aby v ňom zbytočne nelietala a zároveň bolo tam dostatok priestoru pre ďalšie komponenty. Následne do nej spravili niekoľko dier a pripevnili ju. Tiež museli spraviť výrez pre výstup grafickej karty.

V druhom kroku, keď začali zapĺňať bedňu ďalšími komponentami tak sa nevyhli potrebe urobenia dodatočných výrezov a to primárne za účelom odvádzania tepla.

vyroba herneho PC z kartonu_3
Zdroj: PCGamer

Potom, ako vytvorili „črevá“ bedne a otvory, tak bolo potrebné jednotlivé komponenty poprepájať. Následne bedňu „zalepili“ zo všetkých strán a vualá. Herný PC bol na svete.

PS: zostava PC je takáto:

CPU: Core i7-7700K
Mobo: MSI Z270 Gaming M7
GPU: MSI RX 580 8GB
RAM: Corsair 16GB DDR4-3200 CL16
OS: Samsung 960 Pro 512GB M.2
Data: Samsung 860 Pro 1TB SATA
PSU: EVGA 450W Bronze
Case: Cardboard box (Free!)

Zdroj: PCGamer.com

TIP  Aj malé krajiny dokážu v hernom priemysle urobiť dieru do sveta počítačových hier. SCUM hlási takmer 1 milión predaných kópií
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu