NovinkyPC HRY

Age of Empires: Definitive Edition je konečne tu! Stiahnete ho priamo z Microsoft obchodu

 

V druhej polovici januára sme vám priniesli informácie, že Age of Empires: Definitive Edition príde 20. februára a tak sa aj stalo, od včerajšieho dňa je táto hra dostupná priamo z Microsoft obchodu.

Age of Empires: Definitive Edition je revival jednej z najlepších klasických hier, ktorá teraz prináša špičkovo spracovaný vizuál ako aj audio. Hra ponúka aktualizované kampane, ktoré sľubujú viac ako 40 hodín hrania. Okrem toho samozrejme nechýba ani multiplayer mód, kde môžete skočiť do bitiek až s 8 spoluhráčmi. Pribudlo tak isto viacero kompetitívnych vlastností a módov, podpora 4K s prepracovanými animáciami či možnosť vytvorenia vlastného scenára hry.

Age of Empires: Definitive Edition pre Windows 10 je tu

Hru stiahnete z odkazu nižšie.

Age of Empires: Definitive Edition
Age of Empires: Definitive Edition
Developer: Microsoft Studios
Price: $19.99

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu