Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Action Toasts – zaujímavé rozšírenie pre Centrum akcií vo Windows 10 | APLIKÁCIE

Zdroj: vlastný

Centrum akcií v pravom dolnom rohu pozná zrejme každý používateľ Windowsu. Vďaka nemu máte prístup ku najnovším oznámeniam a rýchlym akciám, ktoré umožňujú prístup k bežne používaným aplikáciám a nastaveniam. Samotné Centrum akcií ponúka veľké možnosti a je v ňom integrovaných viacero aplikácií, no tie niektorým používateľom zrejme nestačia.

Práve pre takýto typ ľudí sa v obchode Windows Store nachádza aplikácia Action Toasts, ktorá je vlastne rozšírením pre Centrum akcií. Rozšírenie integruje viacero aplikácií, vďaka ktorým bude vaša práca za počítačom ešte o niečo rýchlejšia a jednoduchšia. Ponúka rozšírenie o aplikácie ako Kalkulačka, Twitter, Poznámkový blok a mnoho ďalších. Najužitočnejšie rozšírenie je zrejme Kalkulačka, aj keď na desktope ju nájdete pomerne rýchlo alebo použijete klávesovú skratku,  na smartfóne sa Vám táto integrovaná kalkulačka v Centre akcií určite zíde a skráti Váš čas pri práci.

Aké funkcie prináša aplikácia Action Toasts do Centra akcií?

  • Vyhľadávajte informácie na Wikipedii priamo z Centra akcií.
  • Tweetujte priamo z Centra akcií.
  • Vkladajte odkazy do aplikácie Pocket priamo z Centra akcií.
  • Urýchlite Vaše výpočty pomocou integrovanej Kalkulačky.
  • Odosielajte rýchle poznámky priamo do aplikácie OneNote.
  • Jednoduché a rýchle vyhľadanie prekladu slov a viet.
  • Posielanie odkazov do aplikácie Instapaper.

Pozdáva sa Vám táto aplikácia a chcete si ju vyskúšať? (Naozaj ju odporúčame používateľom Windows 10 Mobile) Stiahnite si ju pomocou tlačidla nižšie. 

TIP  Quake Champions otvára dvere pre všetkých. Dostupný je úplne zadarmo!
Action Toasts
Action Toasts
Developer: Raamakrishnan A.
Price: Free

Zdroj: vlastný

 

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu