TIP REDAKCIE

Zatoč raz a navždy s nedostatkom úložného priestoru! Čína zlacňuje 64GB na cenu, o ktorej u nás môžeme len snívať | TIP REDAKCIE

Určite to poznáš, nedostatok úložného priestoru vie prekvapiť v tú v najnevhodnejšiu chvíľu. Napríklad počas koncertu, na ktorý si sa tešil či počas rodinnej oslavy kedy chceš zachytiť momenty, ktoré sa už viackrát nebudú opakovať. Nuž, s týmto problémom sa dá bojovať buď kúpením zariadenia s väčším úložným priestorom čo môže vyjsť skutočne draho alebo pomocou pamäťovej karty. My sme si pre vás opäť pripravili vďaka exkluzívnej spolupráci s portálom Cafago.com akciu na vysokorýchlostnú pamäťovú  kartu s kapacitou 64GB, ktorá ťa za podmienky využitia kupónu „PS5964“ bude stáť len 10,19€.

Pamäťovú kartu Netac 64GB Pro nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón „PS5964“

Pamäťová karta Netac 64GB Pro sa môže pochváliť rýchlosťou zápisu dát 40MB/s a rýchlosťou čítania 98MB/s. 

Okrem toho táto pamäťová karta je vybavená viacerými technológiami. Dokáže si napríklad poradiť s extrémnymi teplotami od -40℃ až do 85 ℃, je odolná voči magnetickému poškodeniu, je vode odolná (IP X7) a nezaváha ani pri väčších otrasoch. Využiť ju môžeš v podstate vo všetkých zariadeniach, ktoré podporujú rozšírenie pamäte o Micro SD kartu.

Pamatova karta vlastnosti
Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa ponuka zaujala tak určite dlho neváhaj. Kupón je totiž platný len do konca mesiaca.

64GB pamatova karta za skvelu cenu
Zdroj: vlastný

Pamäťovú kartu Netac 64GB Pro nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón „PS5964“

TIP  Kvalitný bezdrôtový mini reproduktor Xiaomi Mi môžete aktuálne získať za podpultovú cenu

Zdroj: TS, obrázky: produktové fotografie

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu