Novinky

Priam šialená cena, 64GB pamäťová karta SanDisk za menej ako 11€!

Úložný priestor je jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere smartfónu. Dnešné zariadenia sú z pravidla dodávané s 32GB úložným priestorom, z ktorého si odkusne časť úložného priestoru operačný systém a vstavané aplikácie. V lepšom prípade vám zostane niečo málo cez 25GB úložného priestoru. Na prvý pohľad sa to môže zdať ako dostatok pamäte, ale nie je. Teda v prípade ak nosíte so sebou niekoľko hudobných albumov, radi fotíte a sem tam si zahráte aj nejakú tú hru.

Nedostatku úložného priestoru sa dá predchádzať dvomi spôsobmi. Prvým je smartfón s vyššou kapacitou. Nevýhodou je však cena, smartfón s 64GB úložným priestorom a väčším z pravidla stoja výrazne viac. Druhým riešením sú pamäťové karty. My sme sa rozhodli Vám dať dnes do pozornosti 64GB pamäťovú kartu od spoločnosti SanDisk, ktorá aktuálne v obchode TomTop.com stojí menej ako 11€!

SanDisk Ultra Micro SD 64GB

Táto vysokokapacitná pamäťová karta je vhodná pre náročných používateľov, ktorí potrebuje dodatočný priestor pre aplikácie, videá a na prenos súborov. Jedná sa totiž o SD kartu s prenosovými rýchlosťami:

  • R & W rýchlosť: 98M / s
  • Náhodné čítanie IOPS: 1500
  • Náhodné písanie IOPS: 500
  • Sekvenčný výkon zápisu: 10 MB / s

Karta zároveň je vhodná aj do extrémnejšieho prostredia. Poradí si totiž napríklad s kolísaním teplôt či s nie najšetrnejším zaobchádzaním.

64GB SD Sandisk_1-min
Zdroj: produktová fotografia

Ak Vás karta zaujala tak ju nájdete na odkaze nižšie v obchode TomTop, kde je aktuálne dostupná za menej ako 11€. PS: ponuka je však limitovaná na obmedzený počet kusov.

SanDisk Ultra Micro SD 64GB

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu