Windows 10

50% používateľov má vo svojom PC poslednú veľkú aktualizáciu Windows 10 April. Patríte medzi nich aj vy?

Windows 10 April aktualizácia alebo v našich končinách známa skôr ako „Jarná aktualizácia“ nájdeme podľa najnovšieho reportu spoločnosti AdDuplex vo viac ako 50% počítačoch.

Ako býva už zvykom tak spoločnosť Microsoft veľké aktualizácie distribuuje vo viacerých vlnách pričom obdobie dosiahnutia takto veľkého počtu používateľov býva častokrát oveľa dlhšie ako 1 mesiac od uvoľnenia aktualizácie. Znamená to, že stále viac a viac používateľov aktívne vyhľadáva aktualizácie. Pre porovnanie, Windows 10 Creators Update aktualizácii, ktorá je veľkostne porovnateľná s aktuálnou Jarnou aktualizáciou trvalo zhruba 3 mesiace kým zasiahla rovnaký počet používateľov.

Aktualizácia Windows 10 April update je dostupná pre používateľov Windowsu 10 od 30. apríla, ktorí ju mohli od tohto dátumu manuálne vyvolať. Microsoft ju následne s niekoľko dňovým oneskorením začal postupne uvoľňovať aj pre používateľov, ktorí ju cielene nevyhľadali.

Ak ešte nemáte aktualizáciu stiahnutú vo svojom PC a chceli by ste ju mať, tak choďte do Nastavení PC > Aktualizácie > a vyhľadajte najnovšiu aktualizáciu.

Zdroj: AdDuplex via WindowsLatest.com, úvodný obrázok: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu