ANDROIDAplikácieNovinky

Študuješ? Tak toto je TOP 5 aplikácií, s ktorými ti to v škole (aj mimo nej) pôjde lepšie  

Smartfóny sú dnes neoddeliteľnou súčasťou života každého z nás a študenti stredných či vysokých škôl nie sú výnimkou. Určite to poznáš, brigáda, škola, priateľa, zábava a ďalších milión aktivít a ty nevieš kde ti stojí hlava. Nuž, nižšie ti prinášame 5 aplikácií, ktoré ak budeš aktívne využívať tak nie len že si zlepšíš organizáciu svojho času, ale bezpochyby aj prospech v škole.

Zorganizuj si svoj deň a využívaj čas plnohodnotne

Prvým našim tipom je aplikácia Any.do, ktorú si zamilovali milióny používateľov po celom svete. Aplikácia totiž ponúka možnosť organizovať si úlohy do prehľadných kalendárov, tabuliek a podobne pričom je ich možné synchronizovať s ďalšími zariadeniami ako aj ich zdieľať s priateľmi. Svoje úlohy tak budeš mať všade so sebou a už viackrát na ne nezabudneš.


Any.do: Aufgabenliste Kalender
Any.do: Aufgabenliste Kalender

win.any.do
win.any.do
Developer: Feng_Gao
Price: Free

Maj všetky dáta so sebou nech si kdekoľvek

Byť mobilným neznamená vedieť len odísť zo školy na brigádu kedy ti to vyhovuje. Je to oveľa obšírnejší pojem, ktorý zahŕňa aj tvoje dáta. Mať ich však vždy so sebou je fyzicky priam nemožné, teda ak nevyužívaš rôzne cloudové služby. Jednou z nich je napríklad aj OneDrive od Microsoftu, ktorý ti ponúka dostatok úložného priestoru nie len pre zábavu, ale aj pre seminárne práce či iné dokumenty, ktoré využívaš na dennej báze.

Microsoft OneDrive
Microsoft OneDrive

Microsoft OneDrive
Microsoft OneDrive

OneDrive for Business
OneDrive for Business
Developer: Microsoft Corporation
Price: unknown

Slovník by ti nemal chýbať

Kvalitný slovník je skvelou pomôckou a preto by ti nemal chýbať v smartfóne. Využitie nájde nie len na hodinách Angličtiny, ale aj pri hraní hier kedy si nebudeš vedieť poradiť pri hraní hier… a jednoducho si budeš musieť prečítať čo je tvojou úlohou v tej pekelnej misii.

Slovak English dictionary ProDict Free
Slovak English dictionary ProDict Free
Developer: ProDict
Price: Free

Slovak English dictionary
Slovak English dictionary
Developer: ProDict
Price: €2,59

English  Slovak Dictionary
English  Slovak Dictionary

Spravuj a zdieľaj svoje poznámky v digitálnej podobe

Neviem ako ty, ale mne počas štúdia najviac vyhovovalo poznámky písať si ručne, ale na druhej strane mi nikdy nevydržali dlhšie ako niekoľko dní. Proste som ich raz „odložil“ na jedno miesto a už nikdy nenašiel. Nuž, a práve preto ti odporúčame šikovnú aplikáciu, s ktorou môžeš premeniť svoje (alebo spolužiakove) poznámky do digitálnej podoby – Office Lens. Aplikácia je skutočne jednoduchá, namieriš fotoaparát na poznámky a následne pridávaš jednu stranu za druhou. Na konci si ich uložíš do PDF či iného formátu a nahráš na cloud a to všetko priamo z rozhrania aplikácie.


Office Lens
Office Lens
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Škola alebo život nie je len o povinnostiach

Určite ti ako rodičia tak aj učitelia hovoria, že tvojou povinnosťou je učenie a dostávanie samých jednotiek. Nuž, nie je to tak. K študentskému životu patria aj žúrky, z ktorých domov alebo do internátnej izby je niekedy problém sa dostať, a práve preto ti dávame do pozornosti šikovnú aplikáciu Uber, s ktorou sa odvezieš kam len budeš chcieť za lacný peniaz.

Uber
Uber
Developer: Uber Technologies Inc.
Price: Free

Uber
Uber
Price: Free

Uber
Uber
Price: Free

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Pexels.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu