NovinkyTIP REDAKCIE

5 prkotín z Číny, ktoré sa zídu každému z nás | GADGETY ZA PÁR ŠUPIEK #1   

Prkotiny, alebo drobnosti, ktoré využíva väčšina z nás. Pripravili sme si pre vás ďalšiu rubriku na webe „GADGETY ZA PAR ŠUPIEK“, v rámci ktorej vám budeme prinášať pravidelné tipy na zaujímavé gadgety, ktoré stoja pár „šupiek“ a využijete ich na dennej báze.

32GB SD karta pod 11€

SD karta už pomaly, ale isto je povinnou výbavou každého smartfónu či fotoaparátu a my vám prinášame tip na 32GB SD kartu od spoločnosti Samsung. Pochváliť sa môže triedou 10, ktorá dosahuje prenosovú rýchlosť až 48MB/s.

Zdroj: GB

Túto SD Kartu nájdeš v akciovej ponuke tu

Kamera o niečo väčšia ako vankúšik prstu

Táto kamera už na prvý pohľad je výnimočná a to hlavne jej veľkosťou. Hoci je len o trošku väčšia ako fankúšik prstu, tak aj napriek tomu sa výrobcovi podarilo do nej vtesnať 1,3MPx senzor s clonou f/2.0, ktorý dokáže natáčať videá vo FULL HD kvalite po dobu 100 minút. Nechýba ani špeciálny senzor na detekciu pohybu, ktorý dokáže reagovať na pohyb až do vzdialenosti 10-15m. Poteší aj nočné videnie, ktoré pri cenovke pod 15€ je skôr výnimkou ako pravidlom. Nechýba ani natáčanie v niekoľko minútových slučkách, ktoré je možné využiť napríklad v aute či slot pre pamäťovú kartu.

Túto mini kameru nájdeš tu

Trápi vás nedostatok USB portov? Už nemusí

Tretí gadget, ktorý sa dokáže „uživiť“ je tento rozširovač USB portov, ktorý oceníte napríklad pri zariadeniach s obmedzeným počtom slotov. Za necelých 12€ tak môžete získať celkovo 2 USB 3.0 sloty navyše.

Zdroj: GB

Rozdvojku USB portov nájdeš tu

Niečo pre domácich kutilov

Každý chlap je aj domácim kutilom, ale bez poriadnej výbavy je to ťažké. Nižšie vám dávame tip na sadu skrutkovačov, ktorá obsahuje celkovo 38 rôznych nadstavcov. PS: táto sada stojí menej ako 12€.

Zdroj: GB

Sadu pre kutilov nájdeš tu

WiFi signál chytíte v každom kúte bytu

Trápi vás slabý signál WiFi pripojenia? Máme pre vás riešenie, ktoré oceníte hlavne pri väčších alebo členitých bytov. 5. našim tipom je zosilňovač WiFi signáli, resp. WiFi reapeater, ale nie hocijaký. Tento WiFi repeater dokáže preniesť rýchlosť až do 300MB/s pričom pracuje na 2.4GHz a 5GHz pásme. Nechýba mu ani Ethernet LAN port, či diódy, signalizujúce silu signálu. PS: nestojí aj dvacku.

Zdroj: GB

Už vás nemusí trápiť slabý WiFi signál

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu