NovinkyTECH

4ka predstavila neobmedzený paušál „TO.∞“, ktorý platí aj v národnom roamingu

Keď sa povie „neobmedzený paušál“ tak väčšina z nás si pomysli, že sa jedná o preplatený kredit, ktorý je v princípe nekonečný, ale ako to býva zvykom a hlavne na slovenskom trhu tak slovíčko „neobmedzený“ má vždy nejaký ten háčik – napríklad v podobe obmedzenia rýchlosti internetu po prečerpaní dát. 4ka však teraz všetko mení, a ako prvý operátor na Slovensku predstavuje skutočne neobmedzený paušál bez viazanosti, ktorý je si možné predplatiť za 30 eur mesačne – ponúka neobmedzené dáta, hovory ako aj SMSky v nie len ich vlastnej 4G sieti, ale aj u partnerov v národnom roamingu.

Balík TO.∞ obsahuje:

  • Neobmedzené dáta v sieti 4ka ako aj v sieti obchodného partnera.
  • Neobmedzené volania alebo SMS (na základe výberu zákazníka) v rámci Slovenka.
  • Automatická obnova balíka TO.∞ po 30 dňoch.
  • Online kontrola spotreby.

Aktivácia TO.∞ je jednoduchá

Aktivovať si tento balík pri tom nie je zložité a dá sa dvoma spôsobmi: buď na pobočke Slovenskej pošty alebo cez SMS správy v tvare „TO.N“ na číslo 950. Službu pozastavíte zase zaslaním SMS správy v tvare „TO.N STOP“ na rovnaké číslo.

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close