NovinkyZariadenia

31. októbra bude predstavený smartfón s dvomi displejmi

Už niekoľko týždňov internetom kolujú informácie o tom, že spoločnosť Nubia vyvíja smartfón s dvomi displejmi. Konkrétne sme mohli vidieť niekoľko fotografií zariadenia a neskôr smartfón prešiel aj TENAA certifikáciou.

Najnovšie tieto špekulácie potvrdil CEO spoločnosti, Ni Fei, ktorý uverejnil na sociálnej sieti Weibo status, v ktorom odkryl poster smartfónu Nubia X, na ktorom okrem samotného smartfónu nájdeme aj správu o oficiálnom predstavení telefónu, ktoré sa bude konať 31. októbra.

Zdroj: via Gizmochina.com

Zariadenia je výnimočne z viacerých uhlov pohľadu. Tým najpodstatnejším však je, že telefón nedisponuje jedným, ale hneď dvomi displejmi. Hlavný LCD panel ponúka 6.26“ displej s FHD+ rozlíšením. Na druhej strane smartfónu nájdeme 5.1“ HD+ displej so zobrazovanou technológiou OLED.

Nubia X smartfon s dvomi displejmi fotografia
Zdroj: via Gizmochina.com

Pod kapotou by sme mali nájsť procesor Snapdragon 845, ktorému má sekundovať 6GB/8GB RAM s 64GB/128GB úložným priestorom. Smartfón by mal zároveň ponúknuť duálnu kameru s rozlíšením 24MPx a 16MPx. Skener odtlačkov prstov by mal byť umiestnený v bočnej hrane zariadenia.

Zdroj: Gizmochina.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu