Novinky

2015 International CES

Dnes štartuje jedna z najväčších udalostí roka CES (Consumer Electronics Show) v americkom Las Vegas. Brány CES-u sú od dnes otvorené pre odbornú verejnosť, pri čom oficiálne otvorenie aj pre ostatných návštevníkov je naplánované na 6. januára. Na miniluročnom CES-e boli predstavené desiatky nových mobilných zariadení (hlavne Adrnoid telefónov, napr. Lenovo A859), tabletov, ďalej boli predstavené prvé hybridné počítače (napr. Lenovo Yoga, Toshiba 5v1,…), nové procesy od Snapdragonu, ktoré nájdeme vo vlajkových lodiach Nokie,  či rôzne gadgedy ako Zubná kefka Kolibree, ktorá sa dokázala spojiť s Vašim smartphonom.

Pozrite si nižšie krátke video noviniek, ktoré by mohol priniesť CES 2015


Sami sme zvedaví čo nám tohtoročný CES prinesie. Samozrejme Vás budeme o tom priebežne informovať.

image

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu