NovinkyPC hry

12. október bude sviatkom pre hráčov hier. Bude spustený globálny predaj Call of Duty Black Ops 4

Po týždňoch špekuláciách, ktoré naznačovali, že Activision prinesie pokračovanie hernej série Call of Duty sme sa dočkali oficiálnych informácie, ktorá potvrdzuje tieto zákulisné “klebety”.

Call of Duty Black Ops 4 príde v v októbri tohto roka

Informácie behajúce zákulisím v týchto dňoch potvrdila samotná spoločnosť Activision, ktorá na to využila sociálnu sieť Twitter. V rámci postu uvoľnila oficiálny trailer vrátane  presného dátumu, ktorý odhaľuje globálny predaj hry – 12. október 2018.

Black Ops 4 oficiálne tak príde 12. októbra tohto roku pre Xbox One, PlayStation 4 a PC zariadenia. Zároveň 17. mája sa bude konať komunitný kemp, v rámci ktorého sa dozvieme ďalšie informácie týkajúce sa tejto hry.

Zdroj: Twitter, vlastný

TIP  Spoločnosť OnePlus sa chystá vrhnúť do boja v segmente chytrých TV. Podarí sa im podľa vás uspieť?
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu